درباره ما

آشتیان تابلو اين شركت درسال 1356 با نام كارگاه آشتياني فعاليتهاي خود را در زمينه توليد تابلوهاي برق آغاز نموده و درتاريخ 4/10/1368 طي شماره 78084 درتهران به نام شركت آشتيان تابلو به ثبت رسيده و داراي پروانه بهره برداري شماره 14823 ازوزارت صنايع مي باشد.
شركت آشتيان تابلو طي ساليان فعاليت خود توانسته است با بهره گيري ازدانش فني مهندسين و متخصصين كارآزموده خود در زمينه هاي طراحي و توليد انواع تابلوهاي فشار ضعيف و فشار متوسط ثابت و كشويي , پستهای کمپکت، ‌سيني و نردبان كابل و همچنين خازنهاي اصلاح ضريب قدرت , خدمات بسياري را به ارگانها و ‌مراكز صنعتي ايران و ساير كشورهای همجوار ارائه دهد و همواره رعايت اصول و ضوابط مهندسي و مبتني بر استاندارهاي بين المللي و عرضه محصولاتي با كيفيت بالا و درسطح سازندگان معتبر جهاني را سرلوحه كارخود قرارداده است .
شركت آشتيان تابلو اولين توليد كنندة تابلوهاي كشويي فشار ضعيف در ايران مي باشد. اين شركت در 1380 موفق به دريافت گواهي نامة بين المللي ISO 9002 از مؤسسه DNV نروژ شده است. اين شرکت تابلوهاي برق فشار ضعيف كشويي را تحت ليسانسSAM AEG و پستهاي كمپكت را تحت دانش فنی ABB و تابلوهاي بانك خازن را با استفاده از خازن و رگولاتور ELECTRONICON آلمان و تحت ليسانس شركت مزبور تولید مي نمايد.